Oferta miesiąca - 1 zabieg 200 zł zamiast 230zł, lub 4 zabiegi w cenie 3 = 600 zł

FERULAC z Witaminą C – to intensywna kuracja odmładzająca i rozświetlająca, którą z powodzeniem można stosować przez cały rok, a zwłaszcza latem, przed i po opalaniu. Zabieg stanowi połączenie kwasu ferulowego 12 % oraz wysokoskoncentrowanej witaminy C, kwasu hialuronowego oraz ekstraktu z białej morwy. Dzięki takiemu połączeniu składników aktywnych zamkniętych w liposomach możemy osiągnąć pożądane efekty w krótkim czasie bez konieczności złuszczania oraz podrażnień. Polecam ten zabieg przede wszystkim osobom o poszarzałej cerze, pozbawionej blasku, z widoczną utratą elastyczności. Bezpośrednio po zabiegu skóra jest rozświetlona i nawilżona, z mocno poprawioną elastycznością. Można w tym samym dniu wykonać makijaż, idealnie sprawdzi się przed wielkim wyjściem.

Składniki aktywne zabiegu:

Ferulac Classic (Kwas ferulowy 12% i floretyna) – redukuje oznaki fotostarzenia skóry, melasmy i przebarwień posłonecznych.

C‐Peel z dodatkiem „Blask” (Witamina C 10% i 23%, kwas hialuronowy, ekstrakt z morwy białej, 3‐trójpeptyd palmitylu, pantenol) – chroni skórę przed promieniowaniem i uszkodzeniami oksydacyjnymi. Stymuluje syntezę kolagenu i elastyny. Nawilża skórę, hamuje melanogenezę. Zawarty kwas hialuronowy daje efekt naturalnego nawilżenia skóry przyciągając do warstwy rogowej cząsteczki wody.