Listopad to najlepszy czas na peelingi, złuszczanie, usuwanie naczynek i rubinków. To również idealny moment na zabiegi poprawiające  gęstość  i ujędrniające  skórę twarzy i dekoltu.

jesienne-zabiegi-upiekrzajace

ZABIEGI OBJĘTE PROMOCJĄ

* Kwas Ferulac Valencia Peel + retinol

FERULAC Valencia PEEL to skuteczny zabieg przeciw fotostarzeniu, o silnym działaniu na zmarszczki, wiotkość, przebarwienia i utratę blasku skóry. Sprawdzi się w przypadku cery dojrzałej, potrzebującej silnej antyoksydacji i remodelingu. Poprawi stan skóry twarzy, szyi, dekoltu, a także dłoni.

 * Dermaquest – Hibiscus Flower Mandelic Peel

Zabieg złuszczający skórę – Hibiscus Flower Mandelic Peel – jest przeznaczony szczególnie dla właścicieli cery wrażliwej, silnie unaczynionej z widocznymi oznakami starzenia, przebarwieniami naskórkowymi, rozszerzonymi porami i niedoskonałościami. Skutecznie wycisza zmiany skórne, a jednocześnie dba o ujędrnienie i odmłodzenie skóry, pozostawiając ją rozświetlona i napiętą. Z pewnością sprawdzi się u posiadaczy i posiadaczek cer wrażliwych, naczynkowych, ale również dojrzałych i przetłuszczających się.

*RF Mikroigłowa

Radiofrekwencja mikroigłowa to zabieg, który łączy dwie techniki oddziaływania: nakłuwanie skóry mikroigłami, które uszkadzając mechanicznie tkankę pobudzają naturalne procesy regeneracyjne. podgrzanie skóry za pomocą fali radiowej, która poprzez ogrzewanie tkanki stymuluje ich odnowę. Radiofrekwencja mikroigłowa z vacuum to zabieg zapewniający gruntowne odmłodzenie i lifting twarzy oraz wyraźną redukcję bądź usunięcie wszystkich niedoskonałości skóry. Połączenie działania fal radiowych z mikronakłuwaniem i pulsacyjnym masażem próżniowym zapewnia szybkie i spektakularne rezultaty.

 

CENNIK PROMOCJI

Ferulac Valecia Peel – 220 zł

Ferulac Valecia Peel plus retinol  – 250 zł

*******************************************************************************************************************

Dermaquest – Hibiscus Flower Mandelic Peel

Twarz  1 warstwa peelingu – 229 zł

Twarz 2 warstwy peelingu – 239 zł

Twarz 3 warstwy peelingu – 249 zł

********************************************************************************************************************

RF Mikroigłowa:

Twarz  – 400 zł

Twarz + dekolt  – 500 zł ( szyja gratis)