Cellulit i nadmiar tkanki tłuszczowej

Cellulit dotyka ok. 80% kobiet i niewątpliwie negatywnie wpływa na komfort funkcjonowania w codziennym życiu. Trudno go ukryć czy zamaskować kosmetykami, szczególnie w okresie wakacyjnym.

Gabinet Ideal Laser proponuje najlepsze  dwa rodzaje zabiegów: karboksyterapię oraz mezoterapię igłową, gwarantują one:

  • redukcję tkanki tłuszczowej i cellulitu,
  • poprawę krążenia w tkankach,
  • stymulację skóry do produkcji nowych włókien kolagenowych.

Na czym polega zabieg karboksyterapii?

Karboksyterapia  czyli odmładzanie skóry za pomocą dwutlenku węgla, jest zabiegiem innowacyjnym i bardzo skutecznym oraz wszechstronnym. Przez specjalistów uznawany za prawdziwy przełom w obszarze kosmetologii estetycznej, stanowi idealną alternatywę w walce z niedoskonałościami skóry. Dlaczego? Dzięki zabiegowi karboksyterapii możemy bowiem w szybki i bezinwazyjny sposób poprawić kondycję ciała i cieszyć się wymarzoną sylwetką. Brak jędrności skóry, rozstępy, cellulit odchodzą właśnie do przeszłości!

LETNI PAKIET PROMOCYJNY

– dowolna okolica ciała, np. uda, pośladki lub brzuch

w pakiecie      minimum 6 zabiegów 100 zł za zabieg

okolica oka 4 zabiegi raz na 10 dni – cena 200 zł

skóra głowy – pakiet 5 zabiegów – 400 zł

Mezoterapia igłowa cellulitu wiąże się ze wstrzykiwaniem substancji leczniczej prosto do podskórnej tkanki tłuszczowej na obszarze dotkniętym schorzeniem. Wprowadzanie substancji dokonywane jest zwykle metodą iniekcji punktowej w której ukłucia następują co kilka centymetrów. Zabieg mezoterapii jest zalecany dla osób z cellulitem w każdej fazie i na każdym obszarze.

Terapia za  pomocą mezoterapii zmniejsza widoczne objawy cellulitu i polepsza ogólny wygląd skóry. Końcowy efekt jest jednak uzależniony od stopnia zaawansowania pomarańczowej skórki. Cellulit we wczesnej fazie można praktycznie całkowicie wyeliminować, natomiast przy widocznym cellulicie w ostatniej fazie da się osiągnąć ogólną poprawę wygląd skóry i jejwygładzenie. Zabieg stymuluje i pobudza naturalne procesy metaboliczne w tkance tłuszczowej.

LETNI PAKIET PROMOCYJNY

– dowolna okolica ciała, np. uda, pośladki lub brzuch

10 ml  w cenie 220 zł w pakiecie 3 zabiegów cena 580 zł zamiast 660 zł

20 ml w cenie  400 zł w pakiecie 3 zabiegów 1000 zł zamiast 1200 zł